KAIDI KOPPEL

Minu looming

Minu looming

 Kaidi Pajumaa (endise nimega Koppel) esimene luulekogu
 “Elan. Usaldan. Armastan.”
   /jaanuar 2020/

   

Elan.Usaldan.Armastan.  on kõvakaaneline 124. leheküljeline luulekogu, millesse olen valinud oma kirjutatud luuletustest just 80 need kõige erilisemat. Iga lugu on tükike minu südamest. Kõik need on inspireeritud Elust endast.

Kui soovid luulekogu endale soetada, siis kirjuta mulle: kaidi.pajumaa@gmail.com

Enam ei soovi Su silmade malbust.

Su paitust,

kohalviibimise vaikust.

Läida lõkkele tema

ja endasse too.

Kaunimaist sõnadest

hõbevõrk koo,

kuhu kunagi meelsasti

langesin mina.

Lapsiku rõõmuga mind

nautisid Sina.

Las tema siis seekord võidab

ja end peidab.

Me ühes kootud võrku

nii süütuna heidab.

__

Kaidi kirjutab fb/väejõud lehel oma maailmast ausalt ja avameelselt. Ja just nii haavatavalt, kui olukord parasjagu nõuab. Jagatud mõtete eesmärk on mõista, et läbi teadlikkuse, eneseanalüüsi ja erinevate emotsioonimustrite märkamise on võimalik jõuda enesega kontakti ning saavutada meelerahu.

„Igaüks on oma elu looja. Ja sa VÕID uuesti alustada, misiganes hetkel selleks vajadus on. Kui tunned, et see, mis sind siia hetke tõi, sind enam edasi ei vii, on see stardipauk uuele teekonnale.“
Sisemine rahulolematus tõi Kaidi olukorda, kus ta otsustas sajatajate kiuste jätta kõik, mis oli turvaline ning valida enda südame kuulamise. See andis vabaduse järgneda millelegi, mis teda juba kutsus, aga mille olemasolust ta teadlik veel polnud.
 
„Meil on alati võimalus viia oma unistusi ellu. See teeb elu huvitavaks.“ Isegi, kui unistus tol hetkel oli üksnes peas taguv mõte: „Kes ma päriselt olen ja mida ma oma elult tahan?“
 
VÄEJÕUD – see on sümbioos, harmoonia, kooskõla, mees ja naine, maa ja päike, Sina ja mina. Väejõud lehele kirjutab Kaidi aastast 2018. Kogukonnas on üle 1500 jälgija ja jagatud on 150 artiklit. Nii jälgijaskond kui ka artiklite arv täieneb igapäevaselt.